Mažmeninės prekybos partneriai

„Kivilaine“ grožio produktų galima rasti didžiuosiuose prekybos tinkluose: Taline ir Tartu mieste esančiose parduotuvėse „Kaubamaja“, „I.L.U“, „Stockmann“, „Selver“, „Rimi“, „Coop“ ir „Prokosmeetika“ bei grožio priemonių parduotuvių tinkle „Tradehouse“.

Siūlome didelį pasirinkimą kokybiškų odos, plaukų priežiūros ir įdegio produktų kuriuos galite įsigyti mūsų interneto parduotuvėje.

Manome, kad kasdieniai grožio ritualai turėtų tapti gyvenimo būdu, todėl mažmeninės prekybos vietoms atrinkome geriausią tiek sezoninei, tiek nuolatinei pasiūlai tinkamą įvairių produktų asortimentą. Mūsų tikslas visada yra būti pasiekiami grožio gurmanams – todėl mūsų produktų galima rasti tiek didelėse universalinėse, specializuotose odos priežiūros priemonių, taip pat ir mažmeninės prekybos bei interneto parduotuvėse. Mūsų produktai ir prekių ženklai padengia platų kainų ir kokybės diapazoną.

Importuojame mados tendencijas ir siūlome labai platų aukštos kokybės produktų asortimentą. Grožio pasaulyje nuolat kuriamos naujovės ir vyksta tobulėjimas – kad klientas gautų geriausius produktus ir paslaugas, mes nenuilstamai mokome savo platintojus ir partnerius, kad jie galėtų pasiūlyti profesionalius patarimus bei rekomendacijas.

Kiekvienas platintojas turi asmeninį klientų aptarnavimo specialistą-konsultantą, į kurį gali kreiptis iškilus klausimams. Vertiname atsiliepimus, nes jie padeda gerinti kokybę ir tobulinti esamą tiekimo grandinę.

Iš apgalvotų pasiūlymų laimi visos šalys.

Bendradarbiauti nusiteikęs partneris, kuris teikdamas pasiūlymus visada galvoja, kad abi šalys vienodai laimėtų. Tikimės, kad klientų susidomėjimas šiais produktais išliks didelis ir mūsų bendradarbiavimas tęsis ilgai.

Ljudmilla Kirpitšnikov | Rimi

Draugiškas ir sklandus bendradarbiavimas

Prekės pristatomos labai greitai, mokymai labai praktiški. Bendradarbiavimas visada vyko sklandžiai ir, net jeigu kyla nedidelių rūpesčių, visada padeda juos greitai ir veiksmingai įveikti. Tikiuosi, kad mūsų bendradarbiavimas bus ilgas ir tęsis taip pat maloniai, kaip iki šiol.

Marilyn Välja | ProKosmeetika

Patikimos partnerystės teikiamas malonumas

„Kivilaine“ yra ilgalaikis ir patikimas MyLook.ee bendradarbiavimo partneris. Bendradarbiaudami su „Kivilaine“, savo klientams galime pasiūlyti platų itin geros kokybės produktų asortimentą. Bendradarbiavimu esame labai patenkinti!

Anneliis Ukleika | Mylook.ee