Profesionalūs partneriai grožio paslaugų pasaulyje

Turime daugiau nei ketvirtį amžiaus patirties grožio paslaugų pasaulyje, su savo klientais palaikome asmeninius santykius. Pasinaudokite mūsų patirtimi – mes padėsime jums ne tik sukurti saloną, bet ir pasirinkti tinkamus baldus bei gaminius. Tobulinkitės mokymuose ir sekite naujausias grožio pasaulio tendencijas. Sutelkite dėmesį tik į tai, kas jums sekasi, o visa kita palikite mums: nuo savo svajonės finansavimo iki kasdienės priežiūros.

INTERJERAS IR ĮGYVENDINIMAS

Patirtis nuo 1991-jų metų

Turime ilgametę grožio salonų veiklos ir praktinių poreikių patirtį. Dalyvavome kelių nepriklausomų grožio salonų taip pat ir iš kelių salonų susidedančių tinklų kūrime. Palaikome tamprius ryšius su interjero dizaineriais ir statybos įmonėmis. Nepriklausomai nuo jūsų turimo ploto, visada galime pasiūlyti optimalų interjero dizaino konsultavimo, eskizinio projekto ir jo vykdymo sprendimą. Nesvarbu, ar kalbame apie esamo salono atnaujinimą ar visiškai naujo statybą – mes rasime sprendimą visoms jūsų svajonėms.

FINANSAVIMAS IR VERSLO KONSULTACIJOS

Susitelkite į tai, ką žinote, o viskuo kitu pasirūpinsime mes

Manome, kad gerą klientų aptarnavimą lydi finansavimo sprendimo pasiūlymas.  Įmonės veikia efektyviai tada, kai sutelkia dėmesį į tai, ką daro geriausiai. Mūsų bendradarbiavimo partneris „InBank Leasing“ padės jūsų svajonėms surasti lankstų finansavimą, mokant mėnesines įmokas, o jums beliks užsiimti savo pagrindine veikla žinant, kad jūsų turto finansavimo sprendimais pasirūpins savo srities profesionalai. Ne visos idėjos turi būti detaliai apgalvotos – mes padėsime jums planuoti verslą ir ieškoti teisingos krypties. Džiaugiamės galėdami prisidėti savo, nuo 1991 m. sukaupta patirtimi, padėsime rasti ne tik tinkamą formą, bet ir tinkamą turinį.

ĮRANGOS, INVENTORIAUS IR SOLIARIUMŲ PRIEŽIŪRA BEI GARANTINIS APTARNAVIMAS

Kiekvienas daiktas tarnauja ilgai, jeigu yra tinkamai prižiūrimas

Nieko nereikėtų palikti atsitiktinumui. Savo įranga ir inventoriumi būsite patenkinti, jeigu žinosite, kad importuotojas žino ir daro viską, kas susiję su kirpyklų, pedikiūro ir manikiūro kabinetų, masažo studijų ir soliariumo įrangos, inventoriaus, įrangos ir soliariumų kabinų garantine ir einamąja priežiūra. Reguliariai apmokome savo specialistus pas gamintojus, o techninės priežiūros darbuotojai turi žinių apie naujausią techniką bei ilgametę praktinę patirtį. Galime garantuoti geriausią jūsų įrangos priežiūrą ir ilgą jos tarnavimo laiką. Taip pat siūlome daugelio kitur įsigytų ir mūsų atstovaujamų prekių ženklų įrenginių įprastą ir planinę priežiūrą. Vienas iš pavyzdžių – įdegio lempų, kurios, atsižvelgiant į lempos tipą, turi būti pakeičiamos kas 600–1000 darbo valandų keitimas, taip pat ir deginimosi stiklų ir filtrų valymas, siekiant užtikrinti klientų pasitenkinimą ir saugų įdegį.

MOKYMAI IR TENDENCIJOS

Sužinokite apie naujausias tendencijas ir naudojamas medžiagas

Importuojame žinomiausių pasaulinių prekių ženklų produktus, todėl savo mokymuose turime galimybę pasidalinti naujausiomis žiniomis. Esame vienu žingsniu priekyje ir pristatome tendencijas, kurios dar tik skinasi savo kelią. Mokome Jūsų darbuotojus tapti aukščiausio lygio specialistais, žinančiais, kaip naudoti naujausias technologijas ir medžiagas bei taikyti darbo metodus, kad būtų užtikrintas tobulas rezultatas ir klientų pasitenkinimas. Mes ne tik organizuojame mokymus – kviečiamės tarptautines žvaigždes, vežame klientus į mokymus užsienyje.

Interneto parduotuvė profesionalams

Užsiregistruokite verslo paskyrą ir patogiai iš interneto parduotuvės užsisakykite prekių sau ir savo klientams. Puiki galimybė salone laikyti mažiau prekių ir pasiūlyti klientams visą produktų asortimentą!

Sėkmingo verslo pagrindas – patikima partnerystė

Dėkojame už pagalbą ir partnerystę, kuri prisidėjo prie mūsų įmonės sėkmės ir plėtros.

Olga Valner | Sunplanet

Raktas į sėkmę slypi mokymuose ir pasaulinių tendencijų pažinime.

Labai malonus bendradarbiavimo partneris, visada pasiruošęs palaikyti mūsų kirpėjus ir jų mokinius.

Kertti Viru | Eesti Juuksurite Ühendus

Tinkamos produktų rekomendacijos palengvina darbą

Kaip profesionalas galiu pasakyti, kad per savo ilgą kirpėjo karjerą man nepasitaikė geresnio garbanojimo skysčio nei ISO. Esu tikra, kad naudojant šį produktą, garbanos laikysis. Esu dėkinga „Kivilaine“ už gerą rekomendaciją.

Marika Liik | Võlumaa Ilusalong