bt-analyze® – skin identification

Bio-Therapeutic

65,88

3 payments 18€ per month, without additional fees. Modena

Naudodamas pažangias technologijas ir jautrų jutiklį, bt-analyze apskaičiuoja odos drėgmės lygį keliose veido zonose, kad būtų aiškiai apibrėžti kiekvienos srities poreikiai. Kiekvienas skaičius išsaugomas ir rodomas intelektualiame LCD ekrane. Taip galima lengvai pateikti išvadas analizės pabaigoje. Ši priemonė greitai pateikia rezultatą, kurį galima aptarti su klientais įtraukiant juos į gydymo procesą. Klientai tapti aktyviais dalyviais, suprantančiais savo odą ir poreikį konkretiems produktams ir paslaugoms, kad būtų pasiekti norimi tikslai. Bt analizė turėtų būti naudojama prieš ir po kiekvienos procedūros. Tai galima sekti eigą ir atkreipti dėmesį į reikalingus pakyčius.

Produkto kodas: MF58 Kategorija: ,

Papildoma informacija

Papildoma informacija Parametrai: Kompaktiškas, tik 9 cm ilgio. Svoris mažesnis nei 142g. Pakraunama elementais, belaidis. Didelis speficinių membraninių sensorių spektras kiekvienam odos tipui. Tikslūs matavimai, žymimi dešimtadaliu. LCD ekranas turi 7 fukcijų parametrus. Su apsaugine kepurėle. Lengva valyti dezinfekcinėmis servetėlėmis. Puikiai tinka bt-techbelt®. Apsaugota permatomu silikonu.
Naudojimo instrukcijos Parametrai: Kompaktiškas, tik 9 cm ilgio. Svoris mažesnis nei 142g. Pakraunama elementais, belaidis. Didelis speficinių membraninių sensorių spektras kiekvienam odos tipui. Tikslūs matavimai, žymimi dešimtadaliu. LCD ekranas turi 7 fukcijų parametrus. Su apsaugine kepurėle. Lengva valyti dezinfekcinėmis servetėlėmis. Puikiai tinka bt-techbelt®. Apsaugota permatomu silikonu.
Prekės ženklas Bio-Therapeutic
Poveikis Grožio aksesuarai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “bt-analyze® – skin identification”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.