bt-sonic® – microsonic cleansing brush

Bio-Therapeutic

62,22

3 payments 17€ per month, without additional fees. Modena

Galingas ir nešiojamas šis mikrosonic valymo šepetėlis idealiai tinka naudoti namuose ir profesionalų kabinetuose. Atsparus vandeniui ir pritaikytas kasdieniam naudojimui. Ergonominė forma yra patogi laikyti rankoje, o trikampė valymo galvutė yra švelni Jūsų odai, nes antimikrobiniai ir antibakteriniai Azul silikono šereliai valo vietas, kurių kiti šepetėliai tiesiog negali pasiekti. Bt-sonic yra smagu naudoti. Profesionalus valymas per 2 minutes ir Jūsų oda tampa lygi bei spindinti.

Produkto kodas: MF61 Kategorija: ,

Papildoma informacija

Papildoma informacija Parametrai: IPX6 atsparumas vandeniui: aukščiausias atsparumo vandeniui lygis. Net 45% atsparesnis nei ankščiau. Lengvas ir kompaktiškas greitam ir efektyviam valymui. Gali būti naudojamas bet kokioje aplinkoje, įskaitant dušą. Maitinamas 2 AAA baterijomis (komplekte). Kompaktiškas ir mobilus: 3.8 cm x 18.0 cm. Labai efektyvus įjungimo mygtukas. Svoris: 80 g.
Naudojimo instrukcijos Parametrai: IPX6 atsparumas vandeniui: aukščiausias atsparumo vandeniui lygis. Net 45% atsparesnis nei ankščiau. Lengvas ir kompaktiškas greitam ir efektyviam valymui. Gali būti naudojamas bet kokioje aplinkoje, įskaitant dušą. Maitinamas 2 AAA baterijomis (komplekte). Kompaktiškas ir mobilus: 3.8 cm x 18.0 cm. Labai efektyvus įjungimo mygtukas. Svoris: 80 g.
Prekės ženklas Bio-Therapeutic
Poveikis Grožio aksesuarai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “bt-sonic® – microsonic cleansing brush”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.