Ionto-Aquasonic

Ionto

3 payments 476.8€ per month, without additional fees. Modena

„AQUAsonic“ mentelė skleidžia į odos paviršių žemo dažnio ultragarso bangas, o „AQUApeel“ veikia panašiai kaip dezinfekavimo procesas ultragarso vonioje, tikslinėmis vibracijomis „AQUApeel“ visiškai pašalina perteklines daleles.
Grožio procedūros poveikis odai: Kartu naudojant „AQUApeel“ losjoną, švelniai ir nepaprastai kruopščiai nuvalomi makiažo likučiai, suragėjusi oda, negyvos ląstelės, šašai ir silikono pagrindu pagamintų priežiūros produktų likučiai. Giluminis šveitimas žemų dažnių ultragarsu dėl įvairaus poveikio teigiamai vertinamas net medicinoje. Šios procedūros metu oda ne tik nušveičiama, bet ir geriau atkuriamas odos audinys jam nepakenkiant.
Giliai įsiskverbia ir atkuria: „SONICrepair“. Giliai įsiskverbia ir apsaugo nuo senėjimo: „SONICrevital“. „AQUAsonic“ rankinis prietaisas tolygiai braukiamas per odą atliekant „SONICrepair“ ir „SONICrevital“ grožio procedūras. Štai taip žemų dažnių ultragarso bangos skleidžiamos per visą paviršių giliai į odą.
Poveikis: Vadinamasis „masinis dalelių aptikimas“ naudojant žemo dažnio ultragarsą yra daug didesnio lygio, nei naudojant įprastą aukšto dažnio ultragarso įrangą (1 ir 3 MHz). Tai reiškia, kad mechaninis poveikis labai stiprus, o veikliosios medžiagos įsiskverbia labai giliai.

Produkto kodas: 8826.8345 Kategorija: ,

Papildoma informacija

Prekės ženklas Ionto

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ionto-Aquasonic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Ask for a personalized offer

Your request has been sent!

We have received your request and will contact you in 2 working days.